Монтаж фундаментів

Монтаж фундаменту - важлива і відповідальна частина будівництва, від якої залежить міцність і надійність майбутньої будівлі. А також це найдорожча і трудомістка частина будівництва.


Компанія «Структум» спеціалізується на будівництві фундаменту і зробила неможливе - тепер вартість послуги доступна, а якість незмінно хороше. Так, безсумнівно, на фундаменті економити не можна, адже можна понести значні витрати, але і ми і не закликаємо вас економити на якості. Ми закликаємо не переплачувати за повітря, тому у нас вартість пристрою фундаменту відповідає якості.


Існує безліч видів фундаментів, але найпопулярніший - монтаж фундаменту на гвинтових палях і це не дивно, оскільки об'єкти будуються в два рази швидше, а міцністю будови анітрохи не поступається бетонному фундаменту.


На цьому переваги пальового фундаменту не закінчуються, до економії часу можна ще додати - такий фундамент буде служити вам від 50 до 300 років, також можна вибрати зручний для вас спосіб установки (механічний або ручний). Монтаж фундаменту можна проводити в будь-яку погоду і навіть поблизу побудованих будівель, але і головне фундамент палі підходить практично для всіх видів грунтів.


Вартість пристрою пальового фундаменту майже в два рази нижче стрічкового, але все індивідуально і залежить виключно від трудомісткості конкретної роботи.


Виникли питання, що стосуються монтажу фундаменту? Телефонуйте прямо зараз і менеджери з радістю дадуть відповідь на всі ваші питання і детально розкажуть про цікаві вас послуги.