Монтаж опор: металевих, залізобетонних

Опори - головний елемент лінії електропередачі, призначені для прокладки повітряних ліній. Від якості установки опор і безпосередньо матеріалу з якого вони виготовлені безпосередньо залежить працездатність, функціональність і найголовніше - безпека експлуатації ліній електропередач.


Монтаж опор - це профільний напрям діяльності будівельної компанії «Структум», ми пропонуємо вам якісні послуги з будівництва будівель, монтажу фундаменту і ліній електропередач. Якщо вас цікавить не просто установка опор, а й перш за все якість, оперативність і безпеку - рекомендуємо звернутися до нас прямо зараз.


Установка анкерних опор здійснюється на ділянках безпосередньо прямого типу з перешкодами на шляху і відрізняються міцністю і жорсткістю. Фахівці нашої компанії з радістю допоможуть вам і проведуть монтаж анкерних опор в найкоротші терміни.


Установка опор вл повинна проводиться у відповідність з технологією і вимогами, будь-яке відхилення від правил може призвести до непоправних наслідків. Тому довіряйте тільки професіоналам і ми вас не підведемо!


Установка залізобетонних опор забезпечує високу стійкість до погодних умов. Компанія «Структум» здійснює не тільки постачання, але і установку жб опор. Що стосується вартості послуг, то вона залежить від трудомісткості роботи. Але, все одно ціни в нашій компанії відповідають якості виконуваних робіт.


Телефонуйте за номером, вказаним на сайті і замовляйте якісні послуги з установки опор прямо зараз.