Монтаж проводу, ГЗТ та ОКГТ (OPGW)

Будівельна компанія «Структум» здійснює монтаж ОКГТ унікальним методом, використовуючи при цьому спеціальне всесвітньо відоме обладнання. Це дозволяє прокладати дріт без пошкоджень на всіх стадіях монтажу, на будь-яких поверхнях і в будь-якому місці.


Кабель весь час установки знаходиться в повітрі по верху існуючих опор, саме тому немає ніяких пошкоджень і тріщин. Метод, який ми використовуємо дозволяє економити не тільки час, а й кошти. А професійне обладнання дозволяє проводити монтаж якого завгодно дроти лінії електропередач - це ОКГТ, дроти з алюмінієвого сплаву, волоконно-оптичні, сталеалюмініевие, алюмінієві посилені.


Наявність натяжних і гальмівних машин, професійного обладнання, спеціальних інструментів, а також штат кваліфікованих співробітників дозволяють компанії «Структум» проводити - монтаж проводу різної напруги, ОКГТ, силових кабелів, якісну реконструкцію леп і звичайно ж установку і заміну грозотроса.


Вже як п'ять років компанія «Структум» професійно займається монтажем оптичного кабелю в грозотроса, а також дроти в цілому. Великий досвід роботи і кваліфікація співробітників дозволяє провести монтаж будь-якої складності і вирішити всі питання, що виникають в процесі.


Перед початком робіт ми складаємо чіткий план проекту, завдяки якому можливо досягти хорошого результату в найкоротші терміни.


Звертайтеся в нашу компанію прямо зараз і ми проведемо повний комплекс робіт по вашому об'єкту і підключимо його до електромереж.