Спорудження монолітно-каркасних будинків

Спорудження монолітно-каркасних будинків - сучасний метод будівництва як малоповерхових так і висотних будівель, які відрізняються якістю, високою міцністю і стійкістю до землетрусів.


Будівельна компанія «Структум» спеціалізується на будівництві сучасних, міцних будівель, побудованих саме монолітно-каркасних методом. Це дозволяє створювати будівлі без обмежень в плануванні, а також використовувати нестандартні розміри перекриттів. Тобто споруджувати великі приміщення без обмежень в розмірах кімнат і висоті, при цьому не жертвуючи міцністю і надійністю.


Монолітно каркасне будівництво приватного будинку має масу переваг - можливість використовувати будь-які архітектурні та планувальні рішення, вільна і просторе планування, а також рівна поверхня стін і стелі, що дозволяє без додаткових витрат часу і коштів проводить ремонтні роботи.


Звичайно ж будівництво монолітно-каркасного будинку має і незначні мінуси, а саме - це трудомісткий процес, який вимагає високу кваліфікацію фахівців, професійне обладнання, правильне планування і оптимізацію процесів будівництва.


У нашій будівельній компанії дотримані всі стандарти і норми зведення монолітно залізобетонних каркасів будинку, що дозволяє споруджувати унікальні, міцні будівлі, які прослужать довгі роки. Ми допоможемо вам не тільки побудувати будинок мрії, але і правильно його спроектувати, а як відомо, коректна робота на цьому етапі будівництва - це запорука успіху.


Варто відзначити, що при використанні монолітно-каркасного методу будівництва можна не побоюватися, що стіни потріскаються в перший же рік, як у випадку з панельними будівлям.


Що стосується вартості будівництва монолітного будинку, то це все індивідуально і залежить від розмірів споруд і складності виконання. Але, будівельна компанія «Структум» працює з вами і для вас! Тому монолітний каркас будинку за доступними цінами - це не міфи, а реальність.


Телефонуйте прямо зараз і ми з радістю втілимо ваші мрії в реальність без шкоди для ваших фінансів!