Про компанію

ТОВ «Структум» — сучасна будівельна компанія, що впроваджує новітні технології проектування та реалізації енергетичних і промислових об’єктів.

 

За час свого 5-річного існування підприємство створило власну потужну інтелектуальну та технічну бази, що дозволяє задовольнити запити будь-яких масштабів та складності. Компанія володіє власними виробничими потужностями і виробничми базами, а також парком автомобільної, спеціалізованої будівельної та монтажної техніки і устаткування.

 

Команда підприємства — це кваліфіковані, з високим рівнем мотивації, добре організовані кадри, які мають високий ступінь відповідальності за виконану роботу.

 

Компанія «Структум» надає широкий спектр послуг і самостійно забезпечує повний цикл виробництва: проектування, постачання і монтаж устаткування, будівництво енергетичних і промислових об'єктів та надання консалтингових послуг.

 

Ресурсно-технічний потенціал та набутий досвід компанії дозволяє реалізувати будівництво об’єктів енергетики, у класах напруги 110-750кВ.

 

Вивчаючи та впроваджуючи передові технології з проектування, будівництва та реконструкції об’єктів енергетики та помисловості, ми здобули безцінний досвід. Кожний з виконаних проектів допоміг вдосконалити наш підхід до дійсно якісного будівництва.

 

За 5 років плідної праці ми реалізували будівельні та аварійно-відновлювані проекти національного масштабу. Ми виконали роботу на об’єктах в точно визначені строки, дотримуючись національних та міжнародних норм.

 

Усі наші зусилля спрямовані на побудову міцних, довгострокових партнерських відносин на взаємовигідних умовах. Наша команда забезпечує найвищий рівень обслуговування замовників.

 

Ми постійно розвиваємо потенціал компанії і вдосконалюємо технології заради втілення найсміливіших проектів.

Arrow
Arrow
Slider