Будівництво Заходу ПЛ 330 кВ Новокаховська — Херсонська

Траса ПЛ проходить по території Херсонської області. Проект включає роботи по будівництву нової двоколової ПЛ 330 кВ загальною довжиною 15,0 км, а також реконструкцію існуючої ПЛ 330 кВ довжиною 35,5 км.

 

На етапі нового будівництва передбачено монтаж 58 фундаментів під опори та 58 опор ліній електропередачі, монтаж проводу довжиною 185,3 км та грозозахисного тросу (в тому числі OPGW — системи оптичного кабелю, що вбудований в грозозахисний трос).

 

В рамках реконструкції існуючої ПЛ передбачена заміна 123 опор та фундаментів, перемонтаж існуючого проводу довжиною 219,4 км та монтаж нового грозозахисного тросу (в тому числі OPGW). Реконструкція ПЛ передбачає заміну перехідних опор через річку Інгулець.

 

Особливістю реалізації даного проекту є будівництво технологічно складного переходу ПЛ через річку Дніпро, що здійснюється відповідно до схеми К-А-А-К.

 

Перехід складається з високих опор, що обмежують великий проліт в місці перетину водної перешкоди і забезпечує необхідний габарит при найвищому рівні води для проходження суден, а також з кінцевих опор, що відокремлюють перехід від ліній електропередачі і сприймають тяжіння всіх проводів і тросів. Відділення переходів викликано тим, що для підвищення надійності переходи споруджуються з більш високими запасами міцності, ніж ПЛ. Кінцеві опори встановлюються на відстані, приблизно рівній половині перехідного прольоту.  До реалізації технологічно складного проекту по спорудженню перехідних ПЛ, компанія «Структум» залучила працівників з найвищою кваліфікацію, які попередньо здійснюють детальне планування технологічного процесу.

 

Реалізація проекту відбувається відповідно до національних та міжнародних стандартів з електромонтажних робіт, з дотриманням норм безпеки праці на будівничих ділянках.

Детальніше
Arrow
Arrow
Slider