Будівництво Заходу ПЛ 330 кВ Новокаховська — Островська

Загальна довжина ПЛ становить 27,6 км. Траса ПЛ проходить по території Херсонської області.

 

Реалізація об’єкту передбачає будівництво нової двоколової ПЛ 330 кВ, що включає в себе монтаж 85 фундаментів під опори та 85 опор ЛЕП, монтаж проводу довжиною 339,2 км та грозозахисного тросу (в тому числі OPGW — системи оптичного кабелю, що вбудований в грозозахисний трос).

 

Реконструкція існуючої ПЛ 330 кВ передбачає заміну 19 опор та 19 фундаментів, перемонтаж існуючого проводу та монтаж нового грозозахисного тросу (в тому числі OPGW). Реконструкція ПЛ виконується в надзвичайно складних умовах, оскільки траса ПЛ проходить в межах м. Нова Каховка та перетинає значну кількість інженерних споруд і комунікацій. У зв’язку з даними умовами, робочий процес повинен здійснюватися на території таким чином, щоб під час реконструкції ліній електропередачі забезпечити: прийнятні умови для руху транспорту та пішоходів, і в той же час зручні умови праці для бригади робітників з ремонту і перемонтажу всіх елементів лінії.

 

Монтаж опор ЛЕП поблизу ПС «Новокаховська» виконується методом нарощування в проектному положенні окремих елементів або секцій, що піднімаються самопідйомним краном або щоглою (стрілою).

 

Проведення такого виду будівничих робіт, як монтаж металевих опор нарощуванням, вимагає досить складного планування підготовчих робіт: розробки проекту монтажу, конструювання крана і пристосувань, їх виготовлення; залучення монтажників вищої кваліфікації. У зв'язку з підвищеною небезпекою необхідне дотримання жорстких вимог до організації робіт та використання передових технологічних рішень з встановлення фундаментів і опор ЛЕП.

Детальніше
Arrow
Arrow
Slider