БЕЗПЕКА ТА ЯКІСТЬ

Безпека

Для компанії, безпека працівників, клієнтів та широкої громадськості є надзвичайноважливою. Наші працівники працюють на складних місцевостях та щорічно долають тисячі кілометрів. Забезпечувати безпеку працівників, день у день, це найважливіше завдання. Крім всіх інших завдань, ми наполегливо зберігаємо безпечне робоче середовище та турбуємося про збереження довкілля. Для нас безпека – це питання відповідності національним і міжнародним нормам і законам.

Високі вимоги

До будівництва в галузі енергетики висуваються високі вимоги – це перш за все безпека,якість, надійність і відповідність всім міжнародним стандартам і нормам. Всі заходи з техніки безпеки проводяться із дотриманням необхідних стандартів, норм і правил охорони праці на всіх етапах робіт, починаючи з розробки проєктної документації та закінчуючи здачею готового об’єкта будівництва в експлуатацію.

Якість

Ми приділяємо таку ж пильну увагу якості наших послуг. У цьому відношенні всі співробітники та партнери компанії працюють над забезпеченням стандартів високої якості. Система управління якістю та забезпечення якості проєкту дозволяють нам послідовно забезпечувати високий рівень роботи відповідно до специфікацій замовника, креслень та документації для всіх проєктів, які ми здійснюємо. Це досягається завдяки постійному вдосконаленню якості та безпеки, що забезпечує ефективне планування, функціонування та виконання всіх процесів.