Безпека та Якість

Безпека працівників, клієнтів та широкої громадськості є надзвичайно важливою для нашої компанії. Наші працівники виконують роботи на складних місцевостях та щорічно долають тисячі кілометрів. День у день гарантувати безпеку людей – це найважливіше завдання наших фахівців. Крім всіх інших завдань, ми наполегливо зберігаємо безпечне робоче середовище та турбуємося про захист довкілля. Для нас безпека – це питання відповідності національним і міжнародним нормам і законам.

До будівництва в галузі енергетики висуваються високі вимоги, перш за все це безпека, якість, надійність і відповідність всім міжнародним стандартам і нормам. Саме тому, згідно міжнародної системи сертифікації (ISO), компанія «Структум» дотримується необхідних стандартів, норм і правил охорони праці на всіх етапах робіт, починаючи з розробки проектної документації та закінчуючи здачею готового об’єкта в експлуатацію. Метою компанії є здійснення екологічного та безпечного будівництва магістральних електричних мереж, застосовуючи сучасні прогресивні технології у цій галузі.

Не менш пильну увагу приділяємо ми і якості наших послуг. Усі співробітники та партнери компанії працюють над забезпеченням стандартів високої якості.

Система управління якістю та плани забезпечення якості проекту дозволяють нам послідовно підтримувати високий рівень виконання роботи відповідно до специфікацій замовника, креслень та документації для всіх проектів, які ми здійснюємо. Це досягається завдяки постійному вдосконаленню якості та безпеки, що надає широкі можливості для ефективного планування, функціонування та виконання всіх процесів.