Про компанію
КЛІЄНТООРІЄНТОВАНІСТЬ

Компанія “Структум”, гарантує реалізацію проектів будь-якого масштабу та складності на найвищому рівні.

Завдяки професіоналізму, досвіду та високій культурі управління проектами, компанія здатна мінімізувати ризики та забезпечити найвищу якість реалізації проекту.

В сучасних конкурентних умовах, команда ТОВ «Структум» ефективно  працює над мінімізацією вартості проектів для клієнта. Ми здатні зважено і своєчасно оцінити ризики та компенсувати їх нашим досвідом, знаннями та високою технологічністю процесів управління та будівництва.

Усі наші зусилля спрямовані на побудову міцних, довгострокових партнерських відносин з кожним клієнтом.

 

БЕЗПЕКА, ЯКІСТЬ ТА ЕКОЛОГІЧНИЙ МЕНЕДЖМЕНТ

ТОВ «Структум» дотримується високих стандартів безпеки виробництва, технічних та екологічних норм. Компанію «Структум» відрізняє зважена система організації роботи та ефективний підхід до реалізації проектів. Ми прагнемо забезпечити неперевершену якість будівництва.

Основною метою такого підходу в управлінні є екологічний менеджмент, за якого досягається оптимальне співвідношення між екологічними та економічними показниками.

Система екологічного менеджменту забезпечує активне відстеження, управління та попередження екологічних ризиків, про що свідчать наші успішні проекти.

Принципи екологічного менеджменту:

  • передчасна оцінка усіх можливих ризиків
  • опора на економічне мотивування
  • своєчасність розв’язання проблем
  • відповідальність за екологічні наслідки, що виникають у результаті прийняття управлінських рішень будь-якого рівня
  • пріоритетність розв’язання екологічних проблем.

Обираючи послуги ТОВ «Структум», ви робите внесок в розвиток сучасного суспільства, заснованого на засадах екологічності та стратегічного мислення.

ВИНЯТКОВІ РЕСУРСИ

ТОВ «Структум» є частиною групи компаній CEP Group Holding – визнаного експерта в сфері енергетичного та промислового будівництва.

Наявність кадрових, професійних та технічних ресурсів в кожній з компаній групи CEP Group Holding, гарантовано забезпечує  наші проекти необхідними ресурсами.

Наша компанія володіє великою групою кваліфікованих кадрів, для реалізації проектів енергетичного, промислового будівництва, а також будівництва об’єктів генерації відновлюваних джерел енергії.

Технічне оснащення компанії та набутий досвід, дозволяють реалізовувати проекти в різних кліматичних умовах у класах напруги 110-750кВ.

 

 

ДОСВІД РОБОТИ

Кадрово-технічний потенціал та здобутий досвід компанії дозволяють реалізовувати будівництво об’єктів енергетики, в класах напруги до 750кВ, промислових об’єктів та об’єктів інфраструктури в різних географічних зонах та складних кліматичних умовах.

Компанія має досвід як самостійної реалізації проектів, так і в складі національних та міжнародних консорціумів.

Досвід нашої компанії показує, що найкращих результатів можна досягти, застосовуючи як перевірені класичні технології, так і інноваційні технічні рішення, використовуючи сучасну будівельну техніку та обладнання у сукупності з високою мотивацією кваліфікованого персоналу.