Промислове будівництво

Будівництво промислових об’єктів компанією Структум

Одним із напрямів діяльності компанії Структум є промислове будівництво. Компанія пропонує повний цикл послуг у цій сфері:

  • проєктування об’єктів різної складності;
  • постачання матеріалів та обладнання;
  • виконання будівельно-монтажних робіт;
  • монтаж залізобетонних, монолітних та пальових фундаментів для будівель та технологічного обладнання;
  • зведення монолітних, залізобетонних споруд та конструкцій;
  • монтаж просторово-каркасних будівель;
  • монтаж та налагодження технологічного обладнання;
  • технічне обслуговування наявних об’єктів та введення в експлуатацію нових;
  • проведення аварійно-відновлювальних та пусконалагоджувальних робіт.

Ми надаємо послуги з будівництва сучасних промислових об’єктів будь-якого масштабу та складності в Україні. Серед них – цехи та фабрики, складські та логістичні комплекси, заводи легкої та важкої промисловості, об’єкти агропромислових комплексів.

Промислове проєктування від компанії Структум

Перед початком будівництва виробничих будівель та споруд створюється детальний проєкт. На цьому етапі виконуються детальні розрахунки, розробляються технологічні схеми, виконується підбір обладнання та будівельних конструкцій, необхідних для будівництва промислової споруди.

Компанія Структум пропонує комплексне проєктування виробничих приміщень. Проєктна документація розробляється з урахуванням будівельних норм, правил і стандартів, а також специфічних вимог замовника.

Переваги компанії Структум на українському будівельному ринку

Промислове будівництво характеризується різноманітністю конструкторських та планувальних рішень, великими обсягами будівельно-монтажних робіт. Промислове будівництво – дуже трудомісткий процес. У цій галузі компанія Структум має всі ресурси для виконання поставлених клієнтом завдань. Структум виконує будівництво промислових об’єктів точно у терміни та з мінімізацією ризиків та вартості для замовника.

Пріоритети нашої компанії – це глибоке розуміння потреб клієнта, ґрунтовний підхід у реалізації кожного проєкту та відповідальність за результат. Втілення інтересів наших замовників та ділових партнерів для нас на першому місці.

Для успішної реалізації проєктів будівельна компанія Структум має велику кількість кваліфікованих кадрів. У її штаті – понад 300 дипломованих працівників та адміністративного персоналу. Будівництво промислових об’єктів здійснюється співробітниками компанії з дотриманням національних та міжнародних норм та стандартів.

Наявність власної технічної бази дозволяє виконувати будівництво промислових будівель без залучення техніки та обладнання інших організацій та підприємств. Зокрема, завдяки цьому зменшується термін реалізації об’єкта.

Окрім того, компанія Структум має досвід будівництва у різних географічних зонах та складних кліматичних умовах. Ми виконуємо реалізацію проєктів як самостійно, так і у складі національних та міжнародних консорціумів.

Також Структум заздалегідь оцінює всі можливі ризики для довкілля під час будівництва промислових будівель. У нас є система екологічного менеджменту, яка дозволяє відстежувати та запобігати екологічним ризикам. Ми знижуємо негативний вплив на природу завдяки правильному вибору та використанню екологічних матеріалів для зменшення викидів в атмосферу. За необхідності компанія утилізує демонтоване обладнання та матеріали, отримані під час проведення реконструкції об’єкта.

Особливий підхід до кожного клієнта, відповідальність, професіоналізм, екологічність та потужна ресурсно-технічна база дозволяють нам приймати продумані та виважені рішення під час будівництва.

Є запитання чи пропозиції стосовно промислового будівництва?
Напишіть нам.