Промислове будівництво

Будівництво промислових об’єктів

Одним із напрямків діяльності компанії Структум є промислове будівництво. Ми надаємо послуги з будівництва сучасних промислових об’єктів будь-якого масштабу та складності в Україні.

Компанія Структум пропонує повний цикл послуг у цій сфері:

  • проєктування об’єктів різної складності;
  • постачання матеріалів та обладнання;
  • виконання будівельно-монтажних робіт;
  • монтаж залізобетонних, монолітних та пальових фундаментів для будівель та технологічного устаткування;
  • зведення монолітних, залізобетонних споруд та конструкцій;
  • монтаж просторово-каркасних будинків;
  • монтаж та налагодження технологічного устаткування;
  • технічне обслуговування об’єктів та введення в експлуатацію нових;
  • проведення аварійно-відновлювальних та пусконалагоджувальних робіт.

Переваги компанії Структум на українському будівельному ринку

Промислове будівництво характеризується різноманітністю конструкторських та планувальних рішень, великими обсягами будівельно-монтажних робіт. Промислове будівництво — дуже трудомісткий етап. У цій галузі компанія Структум має всі ресурси для виконання поставлених клієнтом завдань. Структум виконує будівництво промислових об’єктів вчасно та з мінімізацією ризиків та вартості для замовника.

Пріоритети нашої компанії — це глибоке розуміння потреб клієнта, ґрунтовний підхід в реалізації кожного проєкту та відповідальність за результат. Втілення інтересів наших замовників та ділових партнерів для нас на першому місці.

Для успішної реалізації проєктів будівельна компанія Структум має велику кількість кваліфікованих кадрів. В її штаті — понад 300 дипломованих працівників та адміністративного персоналу. Будівництво промислових об’єктів здійснюється співробітниками компанії при дотриманні національних та міжнародних норм і стандартів.

Наявність власної технічної бази дозволяє виконувати будівництво промислових будівель без залучення техніки та обладнання інших організацій і підприємств. Зокрема, за рахунок цього скорочується термін реалізації об’єкта.

Окрім того, компанія Структум має досвід будівництва в різних географічних зонах та складних кліматичних умовах. Ми виконуємо реалізацію проєктів як самостійно, так і в складі національних та міжнародних консорціумів.

Також Структум передчасно оцінює усі можливі ризики для навколишнього середовища, виконуючи будівництво промислових будівель. У нас є система екологічного менеджменту, яка дозволяє відстежувати та попереджати екологічні ризики. Вирішення екологічних проблем — один із пріоритетів нашої компанії під час реалізації проєктів. Ми знижуємо негативний вплив нашої діяльності на природу за рахунок правильного вибору та використання екологічних матеріалів для зменшення викидів в атмосферу. У випадку необхідності компанія утилізує демонтоване устаткування та матеріали, отримані під час проведення реконструкції об’єкта.

Особливий підхід до кожного клієнта, відповідальність, професіоналізм, екологічність та потужна ресурсно-технічна база дозволяють нам здійснювати продумані та виважені будівельні рішення.

Є запитання чи пропозиції стосовно промислового будівництва?
Напишіть нам.