Безпека та Якість

Безпека

Для компанії, безпека працівників, клієнтів та широкої громадськості є надзвичайно важливою. Наші працівники працюють на складних місцевостях та щорічно долають тисячі кілометрів. Забезпечувати людей безпекою, день у день, це найважливіше завдання. Крім всіх інших завдань, ми наполегливо зберігаємо безпечне робоче середовище та турбуємося про збереження довкілля. Для нас безпека – це питання відповідності національним і міжнародним нормам і законам.

Високі вимоги

До будівництва в галузі енергетики висуваються високі вимоги – це перш за все безпека, якість, надійність і відповідність всім міжнародним стандартам і нормам. Саме тому компанія «Структум» дотримується необхідних стандартів, норм і правил охорони праці на всіх етапах робіт, згідно міжнародної системи сетрифікації (ISO), починаючи з розробки проектної документації та закінчуючи здачею готового об’єкта будівництва в експлуатацію. Метою компанії є здійснення екологічного та безпечного будівництва магістральних електричних мереж, застосовуючи сучасні прогрисивні технології будівництва.

Якість

Ми приділяємо таку ж пильну увагу якості наших послуг. У цьому відношенні всі співробітники та партнери компанії працюють над забезпеченням стандартів високої якості. Система управління якістю та плани забезпечення якості проекту дозволяють нам послідовно забезпечувати високий рівень роботи відповідно до специфікацій замовника, креслень та документації для всіх проектів, які ми здійснюємо. Це досягається завдяки постійному вдосконаленню якості та безпеки, що забезпечує ефективне планування, функціонування та виконання всіх процесів.