Компанія Структум в умовах воєнного стану успішно завершила роботи з будівництва нової ПЛ 330 кВ!

Проєктом було передбачено дві черги будівництва, тривалість якого загалом склала 17 місяців.

В рамках першої черги було реконструйовано існуючу ділянку повітряної лінії довжиною 60,53 км та споруджено нову довжиною 43,2 км.

В рамках другої черги було виконано реконструкцію ПС 750 кВ та ПС 330 кВ. Зокрема, на ПС 330 кВ замінено обладнання релейного захисту, протиаварійної автоматики та зв’язку, а на підстанції 750 кВ споруджена нова комірка 330 кВ для підключення даної ПЛ.

Нова лінія 330 кВ є важливим елементом енергосистеми України в умовах синхронної роботи з європейською мережею операторів системи передачі електроенергії ENTSO-E та у майбутньому дозволить розширити можливості експортно-імпортних поставок електроенергії між Україною та Європою. Крім того лінія має суттєве значення для балансування енергосистеми України, зокрема, дозволяє підвищити надійність роботи Дністровської ГАЕС, а також електропостачання побутових споживачів та об’єктів промисловості західних областей України.

Наразі ПЛ 330 кВ включена під номінальну напругу та вже сьогодні покращує функціонування мережі та забезпечує потреби зростаючого споживання електроенергії в регіоні, що пов’язане з релокацією бізнесу з лівобережної частини України у західні області.

Інші новини
31 Січня 2022
Успішно виконані Аварійно-відновлювальні роботи на ПЛ 750 кВ Вінницька – Західноукраїнська!
Докладніше
30 Грудня 2021
Розпочато відновлювальні роботи з проєкту реконструкції 1375 км ЛЕП 330 кВ із заміною грозозахисн...
Докладніше
29 Жовтня 2021
Будівництво ПЛ 330 кВ «Західноукраїнська – Богородчани» триває!
Докладніше