Компанія Структум спільно з Kalpataru Power Transmission Ltd. реалізують проєкт з реконструкції 1375 км ЛЕП 330 кВ!

За результатами тендеру на виконання робіт з реконструкції 1375 км ЛЕП 330 кВ із заміною грозозахисного тросу на ОКГТ проведеного НЕК «Укренерго» переможцем стала компанія Kalpataru Power Transmission Ltd, яка спільно з компанією Структум реалізує даний проєкт.

Контрактом передбачено реконструкцію 20 повітряних ліній 330 кВ з влаштуванням волоконно-оптичної лінії зв’язку (ВОЛЗ), шляхом заміни грозозахисного тросу на ОКГТ. Повітряні лінії, що підлягають реконструкції проходять по території 10 областей України (Київської, Вінницької, Кіровоградської, Черкаської, Полтавської, Дніпропетровської, Запорізької, Херсонської, Миколаївської та Одеської), їх загальна довжина складає 1375 км.

Даний проєкт передбачає виконання повного комплексу робіт: проєктування (стадія – робоча документація), постачання обладнання, матеріалів та конструкцій, проведення будівельно-монтажних робіт, введення в експлуатацію завершеного об’єкта.

Складність реконструкції полягає в тому, що всі ПЛ діючі, потребують відключення з коротким терміном аварійної готовності та мають велику кількість перетинів з іншими ПЛ. Крім того, в багатьох випадках, ускладнюючим фактором є необхідність виконання будівельно-монтажних робіт в зоні дії наведеної напруги, що потребує проведення додаткових організаційно-технічних заходів та чіткого дотримання правил техніки безпеки.

Інші новини
31 Серпня 2021
Продовжуються роботи з реконструкції ПС 750 кВ «Західноукраїнська» в рамках реалізації проєкту з ...
Докладніше
31 Серпня 2021
Будівництво ПЛ 330 кВ «Західноукраїнська – Богородчани» продовжується!
Докладніше
30 Липня 2021
Тривають роботи з реконструкції ПС 750 кВ «Західноукраїнська» та ПС 330 кВ «Богородчани» в рамках...
Докладніше