Компанія Структум та Kalpataru Power Transmission Ltd. уклали меморандум про взаєморозуміння!

В жовтні 2020 року відбувся тендер на виконання робіт по об’єкту «Реконструкції ПЛ 330 кВ із заміною БЗТ на OPGW», що знаходиться в межах Дніпровської та Південно-Західної енергосистеми. Переможцем тендеру визнано Kalpataru Power Transmission Ltd. Замовником даного проєкту виступає НЕК «Укренерго».

В ході підготовки до участі в тендері було укладено меморандум про взаєморозуміння між Kalpataru Power Transmission Ltd. та ТОВ «Структум», в якості субпідрядної організації. Компанія Структум прийматиме безпосередню участь у реалізації проєкту щодо проєктування, постачання матеріалів та обладнання, будівництва та монтажу, наладки та введення в експлуатацію оптико-волоконної лінії зв’язку.

Проєктом передбачена реконструкція двадцяти ПЛ, які розділені на 2 лоти загальною довжиною близько 1500 км, заміна блискавко захисного тросу на волоконно-оптичний кабель, а також часткова заміна опор та виконання відновлювальних робіт на опорах.

Складність реконструкції полягає в тому, що всі ПЛ діючі, і потребують відключення з коротким терміном аварійної готовності, та мають велику кількістю перетинів з іншими ПЛ.

Реалізація проєкту підвищить надійність роботи ПЛ та забезпечить швидким та надійним зв’язком підрозділи «НЕК «УКРЕНЕРГО».

Інші новини
30 Вересня 2021
Компанія Структум продовжує роботи з будівництва ПЛ 330 кВ «Західноукраїнська – Богородчани»!
Докладніше
31 Серпня 2021
Продовжуються роботи з реконструкції ПС 750 кВ «Західноукраїнська» в рамках реалізації проєкту з ...
Докладніше
31 Серпня 2021
Будівництво ПЛ 330 кВ «Західноукраїнська – Богородчани» продовжується!
Докладніше