Компанія Структум та Kalpataru Power Transmission Ltd. уклали меморандум про взаєморозуміння!

В жовтні 2020 року відбувся тендер на виконання робіт по об’єкту «Реконструкції ПЛ 330 кВ із БЗТ на OPGW», що знаходиться в межах Дніпровської та Південно-Західної енергосистеми. Переможцем тендеру визнано Kalpataru Power Transmission Ltd. Замовником даного проєкту виступає НЕК «Укренерго».

В ході підготовки до участі в тендері було укладено меморандум про взаєморозуміння між Kalpataru Power Transmission Ltd. та ТОВ «Структум», в якості субпідрядної організації. Компанія Структум прийматиме безпосередню участь у реалізації проєкту щодо проєктування, постачання матеріалів та обладнання, будівництва та монтажу, наладки та введення в експлуатацію оптико-волоконної лінії зв’язку.

Проєктом передбачена реконструкція двадцяти ПЛ, які розділені на 2 лоти загальною довжиною близько 1500 км, заміна блискавко захисного тросу на волоконно-оптичний кабель, а також часткова заміна опор та виконання відновлювальних робіт на опорах.

Складність реконструкції полягає в тому, що всі ПЛ діючі, і потребують відключення з коротким терміном аварійної готовності, та мають велику кількістю перетинів з іншими ПЛ.

Реалізація проєкту підвищить надійність роботи ПЛ та забезпечить швидким та надійним зв’язком підрозділи «НЕК «УКРЕНЕРГО».

Інші новини
30 Квітня 2021
Проводяться роботи з будівництва ПЛ 330 кВ “Західноукраїнська-Богородчани”!
Докладніше
28 Квітня 2021
Проведені роботи з реконструкції ПС 750 кВ «Західноукраїнська» на ВРП 330 кВ
Докладніше
2 Квітня 2021
Продовжуються роботи по реконструкції ПС 750 кВ «Західноукраїнська»!
Докладніше