Компанія Структум та Kalpataru Power Transmission Ltd. уклали меморандум про взаєморозуміння!

В жовтні 2020 року відбувся тендер на виконання робіт по об’єкту «Реконструкції ПЛ 330 кВ із заміною БЗТ на OPGW», що знаходиться в межах Дніпровської та Південно-Західної енергосистеми. Переможцем тендеру визнано Kalpataru Power Transmission Ltd. Замовником даного проєкту виступає НЕК «Укренерго».

В ході підготовки до участі в тендері було укладено меморандум про взаєморозуміння між Kalpataru Power Transmission Ltd. та ТОВ «Структум», в якості субпідрядної організації. Компанія Структум прийматиме безпосередню участь у реалізації проєкту щодо проєктування, постачання матеріалів та обладнання, будівництва та монтажу, наладки та введення в експлуатацію оптико-волоконної лінії зв’язку.

Проєктом передбачена реконструкція двадцяти ПЛ, які розділені на 2 лоти загальною довжиною близько 1500 км, заміна блискавко захисного тросу на волоконно-оптичний кабель, а також часткова заміна опор та виконання відновлювальних робіт на опорах.

Складність реконструкції полягає в тому, що всі ПЛ діючі, і потребують відключення з коротким терміном аварійної готовності, та мають велику кількістю перетинів з іншими ПЛ.

Реалізація проєкту підвищить надійність роботи ПЛ та забезпечить швидким та надійним зв’язком підрозділи «НЕК «УКРЕНЕРГО».

Інші новини
20 Липня 2022
Компанія Структум виконує комплекс Аварійно-відновлювальних робіт (АВР) на ПЛ 330 кВ та ПЛ 750 кВ!
Докладніше
8 Червня 2022
Фінансова звітність за 2021 рік
Докладніше
22 Квітня 2022
Компанія Структум в умовах воєнного стану успішно завершила роботи з будівництва нової ПЛ 330 кВ!
Докладніше