Девелопмент

Компанія Структум надає послугу девелопменту об’єктів енергетики, що, зокрема, передбачає будівництво, розвиток та підвищення економічної привабливості проєктів завдяки залученню інвестиційних коштів.
Девелопмент

Development – один із напрямів діяльності компанії Структум

Компанія Структум пропонує повний цикл послуг девелопменту:

  • Ініціювання та виконання робіт з розробки концепції. На початковому етапі девелопменту компанія Структум визначає інвестиційну привабливість майбутнього проєкту та варіанти його вдосконалення для збільшення цінності, ліквідності та зацікавлення інвесторів.
  • Формування технічного завдання та проєктування. Ця стадія development передбачає підготовку оптимального технічного завдання та подальшу розробку проєктної документації.
  • Формування дозвільної документації. Отримання дозвільних документів на будівництво є важливим етапом на шляху до реалізації об’єкта. Послуга development передбачає отримання фахівцями усіх необхідних дозволів.
  • Правовий та технічний аналіз. Фахівці компанії здійснюють повне вивчення проєктної та дозвільної документації на відповідність будівельним нормам та законодавчим актам.
  • Будівництво та інженерний супровід. Компанія Структум виконує повний комплекс будівельно-монтажних робіт та здійснює інженерний супровід будівництва. Кваліфіковані інженери технічного нагляду здійснюють належний контроль за всіма підрозділами на будівельному майданчику. Компанія Структум, надаючи послугу з інженерного супроводу будівництва, відповідає за те, щоб під час реалізації об’єкта були дотримані всі вимоги, вказані у проєктній документації, контролює витрати, а також слідкує за дотриманням термінів будівництва.
  • Комерційний розвиток та остаточна реалізація готового об’єкта. Цей етап девелопменту передбачає введення об’єкта в експлуатацію та підвищення його комерційної привабливості.

Development полягає у детальному супроводі будівництва. Компанія Структум, надаючи послуги девелопменту, очолює процес будівництва, мінімізуючи усі ризики.

Послуга девелопменту: чому варто обрати саме компанію Структум

Наша ціль – надати замовнику якісні послуги девелопменту на високому рівні. Тому на кожному з етапів компанія як надійний підрядник приділяє максимальну увагу відповідності процесів будівництва усім вітчизняним і міжнародним нормам та стандартам, впровадженню новітніх технологій виконання будівельно-монтажних робіт, забезпечує розвиток і підвищення економічної та комерційної привабливості об’єкта.

Компанія Структум, надаючи послуги development, постійно розвиває матеріально-технічний потенціал з метою створення та реалізації найскладніших проєктів. У процесі надання послуги девелопменту спеціалісти компанії чітко розуміють послідовність всіх етапів, які необхідно виконати для успішної реалізації проєкту, знаходять максимально ефективні рішення та застосовують їх під час реалізації об’єктів.

Є запитання чи пропозиції стосовно девелопменту?
Напишіть нам.