Супровід проєктів

Проєктний та інженерний супровід будівельних проєктів компанією Структум

У будівельній сфері все більш популярною стає послуга супроводу будівництва, яка передбачає управління та контроль якості виконання робіт на всіх етапах реалізації проєкту.

Компанія Структум надає послуги з управління та супроводу проєктів, а також здійснення нагляду за реалізацією будівництва на всіх його стадіях – від проєктування до введення готового об’єкта в експлуатацію. Виконання належного проєктного та інженерного супроводу будівництва промислових та енергетичних об’єктів – це гарантія мінімізації будь-яких ризиків.

Аналіз проєктної та будівельної документації, моніторинг на всіх етапах будівництва, перевірка якості виконаних робіт – лише частковий перелік можливостей компанії Структум.

У комплекс послуг з супроводу проєктів будівництва входить:

 • формування повного технічного завдання для проведення проєктних робіт;
 • супровід під час виконання проєктно-вишукувальних робіт та проходження експертизи проєктної документації на будівництво;
 • інженерний супровід будівництва під час будівельно-монтажних робіт на об’єкті;
 • контроль дотримання вимог проєктної документації, будівельних норм, правил та стандартів, проєкту виконання робіт тощо;
 • контроль якості та відповідності обсягів робіт;
 • контроль дотримання термінів будівельних робіт.

Переваги супроводу будівництва

Супровід будівництва під час реалізації проєкту має чимало переваг. Серед них:

 1. Відсутність проблем з контролювальними органами. Спеціалісти компанії Структум слідкують за дотриманням норм та стандартів під час реалізації проєкту, враховують вимоги законодавчих актів і розпоряджень, контролюють ведення виконавчої документації.
 2. Мінімізація фінансових ризиків. Аналіз проєктно-кошторисної документації зводить до мінімуму ризики, пов’язані з неточностями у кошторисі, зокрема, дозволяє уникнути необґрунтованих витрат.
 3. Відсутність технічних помилок. Проєктний супровід будівництва передбачає повне вивчення всієї проєктної документації, метою якого є виявлення помилок і недоліків та оптимізація запропонованих рішень.
 4. Модернізація об’єкта. Деякі об’єкти протягом багатьох років перебували в експлуатації та були збудовані з використанням застарілих на сьогодні технологій. У такому разі технічний супровід спрямований на модернізацію технологічних процесів та впровадження новітніх технологій. Спеціалістами компанії Структум можуть бути запропоновані варіанти модернізації об’єкта, визначена вартість робіт та економічна доцільність.
 5. Швидке оновлення проєкту у разі заміни обладнання. Якщо постачання спеціалізованого обладнання відбувається невчасно або виникають інші непередбачувані ситуації, внаслідок чого замовник вирішує провести його заміну на аналогічне, фахівці компанії Структум, які надають послуги супроводу будівництва, проводять коригування проєктно-кошторисної документації та виконують усі необхідні погодження.
 6. Дотримання норм під час будівельних робіт. Інженерний супровід будівництва вимагає залучення кваліфікованого інженера технічного нагляду на будівельному майданчику, який здійснює належний контроль за всіма підрозділами. Компанія Структум, надаючи послугу з інженерного супроводу будівництва, відповідає за те, щоб під час виконання робіт були дотримані всі вимоги, вказані в проєктній документації.

Супровід будівництва забезпечує замовнику впевненість в успішному результаті, суттєво заощаджує кошти та скорочує терміни втілення проєкту.

Переваги надання послуги супроводу будівництва компанією Структум

Досвідченість, увага до деталей та високий професіоналізм дозволяє нашим фахівцям із супроводу будівництва на найвищому рівні здійснювати нагляд та контроль за виконанням робіт на всіх етапах реалізації проєкту.

Компанія Структум націлена на успішне виконання кожного проєкту замовника та гарантує реалізацію об’єктів будь-якого масштабу та складності на найвищому рівні. Наші спеціалісти здатні оцінити усі ризики та мінімізувати їх завдяки впровадженню професійних методів управління та будівництва.

Є запитання чи пропозиції стосовно супроводу проєктів?
Напишіть нам.