EPC-контракт

Надання послуг за контрактом EPC на українському будівельному ринку щороку росте. Це пояснюється тим, що EPC-контракт, за умови вибору надійного EPC-підрядника, є оптимальним рішенням для замовника під час реалізації складного проєкту. Контракт EPC передбачає надання послуг з генерального підряду, в якому генпідрядник несе відповідальність за всі дії від проєктування, закупки всього необхідного обладнання та будівництва до введення в експлуатацію та передачу готового об’єкта кінцевому користувачу або власнику.
EPC

Структум – ​​надійний генеральний підрядник

Компанія Структум виконує повний спектр будівельно-монтажних робіт при новому будівництві та реконструкції об’єктів енергетики.

Діяльність компанії охоплює всі етапи будівництва за принципом роботи «під ключ» і включає широкий спектр будівельних послуг.

Багаторічний досвід реалізації ЕРС-контрактів та наявність усіх необхідних ресурсів надають нам можливості для реалізації масштабних проєктів.

Чому варто укласти договір генпідряду з компанією Структум

Компанія Структум як генеральний підрядник має низку переваг:

  1. Висококваліфікований персонал і власне сучасне обладнання. Це в симбіозі дозволяє ТОВ «Структум» реалізувати проєкти будь-якого рівня складності.
  2. Контроль на всіх етапах. Компанія Структум як генеральний підрядник контролює кожен етап будівельного процесу – від початку реалізації проєкту до вводу об’єкта в експлуатацію.
  3. Дотримання термінів та раціональний підхід до фінансів. Ефективність реалізації проєктів напряму залежить від своєчасного дотримання термінів і раціонального використання коштів.
  4. Реалізуючи всі компоненти контракту EPC одноосібно, компанія Структум гарантує замовнику простоту і прозорість у співпраці та мінімізацію витрат.

Розуміння компанією Структум потреб ринку надає можливості повною мірою задовольнити потреби клієнта та запропонувати найкращий результат.

До того ж компанія Структум надає послуги EPC+ із залученням до будівництва субпідрядників, разом з цим, залишаючись відповідальною перед замовником за результат їхньої роботи.

Основні характеристики договору генерального підряду

У рамках ЕРС-контракту генеральний підрядник несе повну відповідальність перед замовником за інжиніринг, постачання, будівництво та пусконалагоджувальні роботи незалежно від того виконує він усі роботи самостійно або із залученням субпідрядників. Також для ЕРС-контрактів (договорів генпідряду) характерне фіксування ціни контракту – всі ризики щодо зміни вартості матеріалів, виникнення неврахованих робіт та додаткових витрат несе підрядник.

Переваги EPC-контракту для замовника

Укладання EPC-контракту має низку переваг:

  • Виконання EPC-підрядником всього комплексу робіт: проєктування, постачання, будівництво – всі етапи проєкту реалізуються генпідрядником.
  • Фіксація у контракті вартості та термінів реалізації проєкту. Завдяки цьому суттєво знижуються фінансові та правові ризики, оскільки виключно за EPC-контрактором залишається вся юридична та фінансова відповідальність перед замовником.
  • Скорочення термінів реалізації проєкту генпідрядником. Це пояснюється тим, що EPC-контрактор є єдиною відповідальною особою, що дозволяє проводити розробку проєктної та робочої документації одночасно з придбанням обладнання, матеріалів і навіть виконанням будівельно-монтажних робіт.
  • Істотне скорочення економічних та правових ризиків. Найчастіше відповідальність за ризики та непередбачені затримки несе генеральний підрядник.
  • Мінімізація ризику недосягнення очікуваних показників об’єкта.
Є запитання чи пропозиції стосовно EPC?
Напишіть нам.