EPC

Надання послуг за контрактом EPC на українському будівельному ринку щороку зростає. Це пояснюється тим, що EPC-контракт, за умови вибору надійного ЕРС-підрядника, є найбільш зручним рішенням для замовника в реалізації складного проєкту. Контракт EPC передбачає надання послуг з генерального підряду, у якому генпідрядник несе відповідальність за всі дії: від проєктування, закупівлі та будівництва до введення в експлуатацію та передачі проєкту кінцевому користувачеві або власнику.
EPC

Компанія Структум здійснює будівельні роботи повного циклу у сфері проєктування, постачання та будівництва (EPC) об’єктів енергетики.

Діяльність компанії охоплює всі етапи процесу будівництва за принципом роботи «під ключ» і включає широкий спектр будівельних послуг.

Багаторічний досвід реалізації ЕРС-проєктів і наявність всіх необхідних ресурсів надають нам можливості для здійснення масштабних будівельних робіт.

Висококваліфікований штат досвідчених працівників і власне сучасне обладнання дозволяють ТОВ «Структум» реалізувати проєкти будь-якого рівня складності.

Компанія Структум як генеральний підрядник контролює кожен етап будівельного процесу – від початку реалізації проєкту до введення об’єкта в експлуатацію. Окрім цього, під час виконання контракту ЕРС компанія ефективно використовує всі ресурси для досягнення економічно позитивних результатів.

Ефективність реалізації проєктів безпосередньо залежить від вчасно дотриманих термінів і раціонально витрачених коштів.

Компанія Структум як генеральний підрядник бере на себе відповідальність за виконання робіт згідно з графіком, їх відповідність кошторису проєкту та дотримання найвищих стандартів будівництва.

Реалізуючи всі компоненти контракту EPC одноосібно, компанія Структум гарантує замовнику простоту та прозорість у співпраці та мінімізацію витрат.

Компанія Структум надає послуги EPC+ із залученням до будівництва субпідрядників, разом з цим, залишаючись відповідальним перед замовником за результат їхньої роботи.

Розуміння компанією Структум потреб ринку надає можливості повною мірою задовольнити потреби клієнта та запропонувати найкращий результат.

Переваги EPC-контракту для замовника

Укладання EPC-контракту має низку переваг:

  • виконання ЕРС-підрядником всього комплексу робіт: проєктування, постачання, будівництво – коли всі етапи реалізації проєкту вирішуються через генпідрядника;
  • фіксування вартості та термінів реалізації проєктів, що прописуються в контракті. Завдяки цій формі значно знижуються фінансові та правові ризики, оскільки виключно за EPC-контрактором залишається вся юридична та фінансова відповідальність перед замовником;
  • скорочення термінів реалізації проєкту генпідрядником. Це пояснюється тим, що EPC-контрактор є єдиним відповідальним обличчям, що дає йому можливість проводити паралельну розробку проєктної та робочої документації одночасно із закупівлями обладнання, матеріалів і навіть виконанням будівельно-монтажних робіт;
  • істотне скорочення економічних і правових ризиків. Більшість ризиків, непередбачені затримки належать до відповідальності надавача послуг генерального підряду;
  • мінімізація ризику недосягнення очікуваних показників об’єкта;
  • EPC-контракт чітко визначає розміри штрафів та умови, за яких вони накладаються.
Є запитання чи пропозиції стосовно EPC?
Напишіть нам.