Нове будівництво ПЛ 330 кВ “Західноукраїнська-Богородчани” з реконструкцією ПС 330 кВ “Богородчани” та ПС 750 кВ “Західноукраїнська”, Львівська та Івано-Франківська області

Розпочались роботи над проєктом з «Нового будівництва ПЛ 330 кВ Західноукраїнська-Богородчани з реконструкцією ПС 330 кВ «Богородчани» та ПС 750 кВ «Західноукраїнська», Львівська та Івано-Франківська області.

Нова повітряна лінія електропередачі (ПЛ) 330 кВ ЗУ – Богородчани, буде розташована на територіях Жидачівського району Львівської області та Рогатинського і Галицького районів Івано-Франківської області.

Головним завданням будівництва та реконструкції ліній електропередач, є безаварійна і надійна робота електричних мереж, а також безперебійне енергопостачання об’єктів західного регіону.

Будівництво та реконструкція ПЛ 330 кВ Західноукраїнська-Богородчани дозволить покращити умови закачування Дністровської ГАЕС та значно підвищити надійність електропостачання споживачів Івано-Франківської області.

Будівництво передбачено в два етапи:

 В рамках І черги будівництво нової ділянки ПЛ 330 кВ Західноукраїнська-Богородчани від ПС 750 кВ «Західноукраїнська» до існуючої опори №18 в районі Бурштинської ТЕС довжиною 43,19 км з реконструкцією існуючої ПЛ 330кВ Західноукраїнська-Богородчани від опори №18 до ПС 330 кВ «Борогодчани» довжиною 60,54 км.

В рамках ІІ черги передбачена модернізація підстанцій ПС 750 кВ «Західноукраїнська» та ПС 330 кВ «Богородчани», для забезпечення можливості підключення повітряній лінії 330 кВ  Західноукраїнська-Богородчани.